EE

Aluse kõrgendused

AS ILMRE aluse kõrgendused banner

Aluse kõrgendus on tugev ja vastupidav toode, mis võimaldab teil ohutult ladustada ja transportida erinevaid kaupu. Tugevad materjalid kaitsevad kaupa täielikult ning võimaldavad tühjendada kauba-alust järk-järgult, eemaldades kõrgendusi aluselt üksteise järel. Tänu nurkades asetsevatele hingedele on kraed kokkupandavad ja võtavad ladustamisel vähe ruumi. Aluse kõrgendused on valmistatud ainult kuumtöödeldud kuivatikuivast, IPPC sertifikaadiga okaspuidust, mis teeb toote ka hästi sobivaks ekspordi pakendiks. Aluse kõrgendus on pikaealine ja korduvkasutatav pakend.


Kõrgenduste mõõdud

pool EUR krae
Nimetus Mõõtmed (mm) Kaal (kg)
1/2 EUR 600x800 6,5
EUR 800x1200 8
FIN 1000x1200 10
Custom 400-3500 -

Erikujuline aluse kõrgendus

erikujuline krae

Meil on võimalik toota kliendi soovidele vastavalt disainitud aluse kõrgendusi. Samuti leiab meie tootevalikust kuue hingega ning erinevate kõrgustega aluse kõrgendusi.


Kaubaaluse Kõrgenduse Vahesein

Dividers

Kaubaaluse kõrgenduse vahesein on valmistatud vineerist ja seda on lihtne kasutada. See annab teile võimaluse jagada kaubaaluse kõrgendus mitmeks väiksemaks sektsiooniks ja kasutada ruumi paindlikult erineva suurusega toodete pakkimiseks.

Värvivalik

Pakume peaaegu piiramatut värvivalikut:

  • Laudadele*
  • Hingedele
  • Kliendi logole**

*Kraede värvimiseks kasutame loodussõbralike veebaasil peitsvärve.

**On võimalik trükkida alusekõrgendustele ühe- või mitmevärviline kliendi logo.

RAL värvivalik

Kasvatuskast

Lai kasutusala Kaubaaluse kõrgendust saab kasutada ka näiteks kompostkastina, kasvatuskasina, liivakastina jne. See on mugav ja lihtne lahendus kasutamiseks kaubaaluse kraed koduaedades, mis sobib nii komposti ladustamiseks, kui ka aedviljade kasvatamiseks. Toode võib olla naturaalne või immutatud veebaasil peitsiga, mis on ohutu keskkonnale! Jaekaubanduse jaoks mõeldud kraed on pakitud komplektina eraldi kimpu. Seda toodet leiate Decora kaupluste ketis.

Plant box
Plant box

Kauba pakkimine ja väljastamine

Aluse kraed on pakitud pakkidesse 108tk pakis.


Treilerhaagisesse(13.5m) mahub 2860 kraed.

Kaup väljastatakse koormate või osakoormate kaupa, vastavalt kokkuleppele kliendiga. Ühte autokoormasse on võimalik paigutada ka erinevate mõõtudega alusekõrgendusi.

Aluse kõrgenduste laadimine