Alusekõrgendused

Alusekõrgendused

Alusekõrgendus on tugev ja vastupidav toode, mis võimaldab teil ohutult ladustada ja transportida eri kaupu. Tugevad materjalid kaitsevad kaupa täielikult ning võimaldavad tühjendada kaubaalust järk-järgult.

Võimalused

Alusekõrgendus on pikaealine ja korduskasutatav pakend.

Alusekõrgenduste mõõdud
Alusekõrgenduste mõõdud

Standard: EUR 800 x 1200 mm;
½ EUR 600 x 800 mm; FIN 1000 x 1200 mm.
Lisaks standardmõõtmetele toodame ka kliendi soovidele vastavaid erimõõtudes lahendusi.

Erilahendused
Erilahendused

Meil on võimalik toota kliendi soovidele vastavalt disainitud alusekõrgendusi, sealhulgas keskhingedega ning hinge eri kõrguse ja paksusega lahendusi.

Kaubaaluse kõrgenduse jagaja
Kaubaaluse kõrgenduse jagaja

Kaubaaluse kõrgenduse jagaja annab hea võimaluse jagada pakend mitmeks väiksemaks sektsiooniks ja kasutada eri suurusega toodete pakkimiseks ruumi paindlikult.

Materjalide kvaliteet
Materjalide kvaliteet

Oleme välja töötanud standardi, mille alusel jaguneb meie toodang kolme kvaliteedikategooriasse. Pakendite valmistamiseks kasutame ainult kuivatikuiva ISPM15 sertifikaadiga okaspuitu.

Värvivalik ja trükk
Värvivalik ja trükk

Pakume peaaegu piiramatut värvivalikut laudadele, hingedele ja kliendi logole.
Kraede värvimiseks kasutame vee baasil peitsvärve. Kliendi logo on võimalik trükkida alusekõrgendustele ühe- või mitmevärvilisena.

Kauba pakkimine ja väljastamine
Kauba pakkimine ja väljastamine

Nominaalselt on kõrgendused alusele pakitud 108 kaupa, kuid vajadusel on koostöös kliendiga võimalus välja töötada just talle sobiv pakkelahendus. Kaup väljastatakse koormate või osakoormate kaupa vastavalt tellimuse suurusele.